Також у випуску:

Головне:

► Україна на дві позиції випередила Росію у рейтингу найбільш технологічно розвинутих країн.

► На військовому аеродромі сьомої бригади тактичної авіації монтують новий автоматизований командно-диспетчерський пункт від підприємства "Аеротехніка-МЛТ".

► До Одеської окремої авіаційної ескадрильї Держприкордонслужби прибув вертоліт Мі-8 МСБ-В. Упродовж року на "Мотор Січ" проводилася його модернізація.

► Акціонерне товариство "Меридіан" презентувало військовим квадрокоптер "Берегиня" для розвідувальних операцій.

► Володимир Щетінін опублікував у себе на Facebook інформацію про виявлені проблеми при випробуваннях вітчизняних 152-міліметрових артснарядів для систем Гіацинт-Б та Гіацинт-С.

► Науково-виробничий комплекс Іскра, що виробляє радіолокаційні станції та комплекси РЕБ, обладнав нову дільницю верстатів з числовим та програмним керуванням.

► У Державній спеціальній службі транспорту урочисто відкрили музей залізничних військ. Обладнання експозиції своїми руками тривало пів року і коштувало пів мільйона.

Інше:

► 21 – 24 січня у Лас-Вегасі пройшла щорічна збройова виставка Shot Show-2020.

► Автори цього відео запевняють, що вирішили перевірити, як довго проживе глушник їхнього американського кулемета М249 SAW після безперервної черги у 700 набоїв.

► Рада міністрів Бельгії уповноважила Міністерство оборони придбати 636 легких та 243 важких вантажних автомобілів з броньованими кабінами до 2030 року.

► 18 січня у Бангкоку відбувся військовий парад на честь Дня Королівської армії Таїланду.

► В інтернеті з'явилося відео британського основного танка Challenger 2 Streetfighter II, який адаптували до боїв у місті.

► В Індії показали перші самохідні 155-міллімітровой артустановки К-9 Vajara-T власного виробництва.