Про нові обвинувачення

Нардеп зазначив, що в Росії немає жодних доказів проти Савченко, вони не можуть довести її причетність до скоєння злочинів. На його думку, "з одного боку – це цинізм, а з другого – маразм". Російська влада сподівалась, що Надія визнає своє провину та буде просити вибачення у глави Кремля.

Охотін в свою чергу відзначив, що російські суди роблять не юридичні, а політичні висновки.

Сам текст постанови нагадує звіти радянських інформаційних бюро,
— зазначив він.

Про заяву головного слідчого управління СБУ

Щодо заяви Василя Вовка народний депутат зазначив, що питання захисту – це взаємостосунки між клієнтом та адвокатом. Тим паче, Надія довіряє своїм адвокатам. У самого нардепа сумнівів щодо професійності правозахисників немає.

Адвокат Марк Фейгін розповів, що Надію Савченко представники Росії дійсно переконували визнати свою провину і попросити "помилування" у Путіна. На його думку, таким чином російська сторона намагається згладити публічність цієї справи. Він також зазначив, що відповідно до законодавства Росії, термін ув'язнення для жінки не може перевищувати 20-ти років.

Ми будемо подавати клопотання. 13 травня закінчується термін перебування Надії під вартою і буде розглядатись питання про його продовження,
— додав він.

Про справедливість судів

Нардеп зазначив, що справу Савченко ще ні разу не розглядав суд. До суду ще навіть не передали всі матеріали. Але він додав, що в цій справі немає ні складу, ні події злочину.

Росія порушила всі можливі норми, які тільки людство виробило після Другої світової війни, як елементи безпеки,
— додав він.

На думку Охотіна, чим більше Путін намагається зламати Надію, тим більш абсурдно виглядає весь його режим.

Маніпулювання справою Савченко

На спроби Путіна маніпулювати справою Савченко, Охотін зазначив, що таким чином глава Кремля лише показує наскільки його режим є антиправовим.

З першого дня, коли Путін вступив в Крим, почався невідворотний процес розвалу Росії. Повалення режиму Путіна – це лише питання часу,
— додав нардеп.