Партизани з "Атеш" пояснили, що найманців традиційно кидають як "гар**тне м**со". Вони прибули на Херсонщину 22 лютого 2024 року.

Важливо Є тенденція до зниження, – Гуменюк розповіла, що впливає на обстріли росіян

Що відомо про темношкірих найманців

Агенти розповіли, що темношкірі найманці вже беруть участь у річкових десантних операціях збройних сил Росії на Дніпрі, штурмуючи українські позиції.

Наші агенти фіксують нічні переміщення вантажівок з темношкірими найманцями та трали з моторними човнами у напрямку населеного пункту Забарине. Вранці трали та вантажівки повертаються на південь області без вантажу,
– з'ясували партизани.

Вони уточнили, що раніше цю ж інформацію їм передавали агенти зі складу російських військ. Партизани пояснили, що:

  • окупанти обладнали човни мобільними засобами РЕБ;
  • використовують найманців як "гар**тне м**со", відправляючи на свідомо нездійсненні завдання.

Яка ситуація в районі Кринків: дивіться на карті DeepState

Росія кинула темношкірих найманців на Херсонщину: коротко

  • 24 лютого 2024 року партизани "Атеш" заявили, що російські темношкірі найманці прибули в окуповані Олешки Херсонської області.
  • Їх розмістили в місцевому Будинку культури. За даними партизанів, це елітний підрозділ. У них дороге умундирування, нова техніка. Зокрема, вони мають на озброєнні важку броньовану техніку та вантажівки з відмітками у вигляді ієрогліфів.
  • В "Атеш" зауважили, що Росія активно залучає воювати в Україні найманців з усього світу. Зокрема, з Африки, Середньої та Далекої Азії та навіть Південної Америки. Партизани припускають, що в самих росіян є проблеми з мотивацією йти на війну.