За даними турецького міністерства, операцію провели о 21 годині 1 жовтня. Там уточнили про знищення 20 цілей.

Дивіться також В Анкарі терорист підірвав себе перед будівлею МВС: момент потрапив на відео

Що зробила Туреччина у відповідь на теракт біля МВС

Задля виживання та безпеки нашої країни та нації боротьба з тероризмом триватиме рішуче, доки не залишиться жодного терориста,
– заявили в Міністерстві національної оборони Туреччини.

За їхніми даними, орієнтовно о 21 годині 1 жовтня турецькі збройні сили уразили печери, укриття, та склади у регіонах Метіна, Хакурк, Канділ і Гара на півночі Іраку, які, як вважає відомство, контролюються терористами, пов'язаними з Робітничою партією Курдистану (PKK) та Союзом громад Курдистану (KCK).

"Загалом було знищено 20 цілей", – заявили в міністерстві.

Туреччина, коментуючи свої дії, зауважила, що:

  • зробила це відповідно до права на самооборону, яке передбачає стаття 5 статуту ООН, щоб припинити терористичні напади та убезпечити свій кордон;
  • вжила всіх заходів, щоб уникнути ураження цивільних, історичних та культурних цінностей, а також навколишнього середовища.

Теракт в Анкарі: коротко

  • Вранці 1 жовтня біля будівлі Міністерства внутрішніх справ Туреччини в Анкарі трапився вибух. Причиною вибуху була спроба теракту.
  • Зокрема, міністр внутрішніх справ Туреччини Алі Єрлікая заявив, що теракт влаштували двоє чоловіків. Відомо, що вони під'їхали до будівлі Головного управління безпеки МВС на комерційному автомобілі.
  • Далі – один із них підірвав себе, іншого знешкодили. Справді, очевидці повідомляли про звуки пострілів. На жаль, поранень також зазнали двоє поліцейських. Їх госпіталізували з легкими пораненнями.
  • Згодом Робітнича Партія Курдистану взяла відповідальність за теракт. До речі, ця партія внесена Анкарою та ЄС до списку терористичних організацій.
  • Коментуючи теракт, президент Туреччини Ердоган заявив, що "лиходіям, які загрожують миру та безпеці громадян, не вдалося досягти своїх цілей і вони їх ніколи не досягнуть".