Президент розповів про ситуацію на фронті та про подальніші дії. 24 канал зібрав для вас головні тези зі звернення глави держави.

Зауважте У Києві вводять комендантську годину

Ситуація на фронті

Президент заявив, що на Півдні України тривають запеклі бої у передмісті Херсона. Росія намагається прорватися з території тимчасово окупованого Криму.

На Півночі окупанти намагаються просунутися на території Чернігівської обасті. Однак Зеленський наголосив, що там є кому дати відсіч ворожим військам.

Також президент підкреслив, що українські воїни тримають оборону на Житомирщині та мужньо протидіють десанту в Гостомелі.

Війська отримали наказ на знищення,
– заявив Зеленський.

Також президент заявив, що з нашого боку на фронті є втрати. Крім того, нашим військовим вдалося захопити в полон кілька окупантів.

Нашим захисникам також вдалося знищити багато авіації та ворожої бронетехніки.

Звернення до росіян

Володимир Зеленський наголосив на тому, що реакція росіян, які виступають проти війни з Україною, помітна. Однак глава держави звернувся до них з проханням продемонстувати свою позицію на вулицях.

Зараз ваші військові розпочали війну,
– підкреслив президент.

Реакція міжнародної спільноти

За словами Володимира Зеленського, через свої агресивні дії Росія загнала себе в ізоляцію. Президент наголосив, що перебуває на постійному контакті з міжнародними партнерами.

Зараз проти Росії починають вводити санкції, які напередодні підготували США та ЄС. Цей пакет Зеленський назвав найпотужнішим у світовій історії.

Президент підкреслив, що своїми діями Росія фактично може пекреслити свої здобутки за останні 22 роки. Це може загрожувати знищенням країни-агресорки.

Не Україна обрала шлях до війни, але Україна пропонує шлях до миру,
– заявив президент.

Що робити українцям

Президент закликав допомагати національному захисту, вступати до лавЗбройних сил України та територіальної оборони.

Володимир Зеленський наголосив, що лише від нас залежить подальший розвиток подій.

Звернення Зеленського: дивіться відео