Про це в ефірі Телеканалу новин “24” сказав радник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Є дипломатичні моменти, але в певний час дипломатію потрібно відкласти вбік і брати в руки здоровий глузд. Тому потрібно називати речі своїми іменами. Це терористичні організації, які своєю “славою”, напевно, вже затьмарили “Аль-Каїду” покійного Усами Бен Ладена за кількістю тих злочинів, які вони здійснили,
— вважає Геращенко.

За його словами, Верховна Рада після висновків Генпрокуратури, суду та СБУ затвердить статус цих організацій як терористичних.

Читайте також: Луценко продемонстрував доказ як із російських військових роблять "ополченців" "ДНР"

“Для чого це потрібно? У світі вже є практика, у якій організації тупу “Хезболи” та “Аль-Каїди” визнаються терористичними і всі країни світу домовляються діяти проти них однаково. Тобто, блокувати тих чи інших людей (пересування чи грошові засоби). Тому нам потрібно позначити маркером, що це — терористичні організації, і люди, які в них входять туди, — терористи. І весь світ повинен допомагати нам боротися з ними, так само, як ми будемо допомагати їм боротися з іншими терористами”, — зазначив радник міністра.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила в першому читанні урядовий законопроект, яким пропонується визначити судову інстанцію, а також суб'єкти, які мають право визнавати організації терористичними.