Таку заяву вони зробили у коментарі російському "Інтерфаксу".

"Поки залпів у Донецьку не чути. Триває евакуація частини жителів Київського району, які проживають в найбільш небезпечній зоні. Евакуація має добровільний характер. Силою ніхто людей вивозити не буде. Щоправда ми наполягаємо, щоб вони покинули цю зону", – зауважив один із бойовиків.

За словами окупантів, внаслідок обстрілів Донецька загинули два мирних жителя. Також вони стверджують, що під обстріли потрапили населені пункти, що розташовується уздовж лінії зіткнення.

Крім того, у "ДНР" заявляли про свою готовність припинити вогонь в тому разі, якщо Київ повернеться до дотримання заходів безпеки, передбачених Мінських угодами.

"Ми не здійснюємо наступальних дій, однак змушені тримати оборону. Тому припинення вогню повністю залежить від тих дій, які буде робити Київ", – сверджують представники незаконних збройних формувань.

Зауважимо, що Україна звинувачує терористів у обстрілі окупованої території та стверджує, що саме вони порушують Мінські домовленості.

Читайте також: Реалії окупованого Донецька: покинуті розтрощені автівки і БТРи посеред вулиць

Нагадаємо, напередодні в окупованому Донецьку було поранено терориста "Гіві" та одного із журналістів пропагандистських ЗМІ.

Крім того, внаслідок боїв місто залишилось без води.