Терористи хочуть налагодити контакт

— Це свідчення того, що терористи повністю керовані Кремлем. Якимось чином за останні 2 тижні хтось намагається нам "втюхати" ці території. Раптом розпочались спроби "ДНР" і "ЛНР" налагодити контакти зі мною. Я відмовився, і ніяких контактів зі злочинцями мати не буду. З боку "ЛНР" також звучали докори, мовляв українська сторона не йде на контакт з керівництвом цієї псевдо республіки.

Для себе робив певні висновки, що імперської цноти вистачить на 3-5 років, але надто швидко вона почала здавати свої позиції. Але, може це якийсь додатковий тиск з боку антипутінської коаліції, про який я не знаю.

— Як я їхав до Києва, мені надавали інформацію, що так званий очільник цього непорозуміння почав розповідати, що нарешті на Луганщині з’явився поміркований губернатор, з яким треба налагодити контакти, бо проблеми у всіх спільні. І тут раптом заява Лаврова. Мені більш цікаво, коли Лавров заявить, що всі російські найманці та військовослужбовці будуть виведені з Донбасу та Криму.

Вибори на Донбасі

— Прогнозувати можна будь-що, я противник ідеї виборів у зоні АТО. Моя мотивація досить проста. Мова йде про фізичну безпеку людей, що теж під сумнівом. Навіть якщо уявити, що не будуть йти активні бойові дії, то атак терористів та розвідувальних груп гарантувати не зможе ніхто. За останній місяць лише на Луганщині було виявлено 4 сховки зі зброєю. Такі схованки на території, підконтрольній Україні, постійно знаходять. Тобто терористи мають такий доступ. Наразі над цим працюють.

Контрабанда в зоні АТО

— Аби бути коректним, треба широковживане поняття "контрабанда" поділити на менші вислови. Контрабанда – незаконний перетин державного кордону. До ліній держкордону руки у мене ще не дійшли. Везуть все – від канцелярії та продуктів харчування до алкоголю, тютюнових виробів, золота та іншого.

Ми маємо справу не з дурнями і коли перекриваємо одну схему – вони вигадують іншу.

— Поки ми не фіксували перетину лінії розмежування літальними засобами, так як це на заході України. Залежить все від того, що нести. Одна валіза — це наче і не багато. А якщо одна людина зробить 10 ходок по 50 кілограм – то це півтони.

Розстріл мобільної групи під Щастям

— Розслідування зараз йде повним ходом. Фактично щодня отримую нову інформацію. Після того, як трагедія набула масового поширення, до мене звернулись очільники різних відомств з проханням надати час для роботи, не висвітлюючи хід слідства. Я дав слово не коментувати перебіг слідства.

Війна

— Я отримав sms від свого сина. Він вже 4-ий день після демобілізації. Настрій у нього доволі поганий. Він відчуває себе непотрібним у цьому житті. Я переконаний, що 99 % бійців, які повертаються з війни, почуваються так само.

Те, що було під Радою – лише перший дзвіночок.