Про це на своєму сайті повідомив голова Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.

Згідно з його повідомленням терористи обстрілювати селище безперервно з вчорашнього вечора аж до ранку з мінометів, стрілецької зброї та протитанкових керованих ракет.

Міни вибухали в тому числі в самому центрі селища, тут пошкоджений вузол зв’язку. Одна з протитанкових ракет увіткнулася в землю, але не вибухнула, прямо біля будівлі РДА. Залишки мінометної міни (хвостова частина) розбили вікно й залетіли в один із кабінетів районної адміністрації,
— розповів подробиці Москаль.

Під час нічного обстрілу на вулиці Донецькій під вогонь потрапила й загинула місцева мешканка, її вік зараз з’ясовується.

"З учорашнього дня в селищі та восьми прилеглих селах відсутнє світло, відповідно, немає центральної води й дуже ускладнений зв'язок. Електроенергія в цю частину району постачається з Росії через окуповані території", — повідомив Москаль.

У прес-центрі АТО підтвердили інтенсивний обстріл терористами Станиці Луганської.

За добу, що минула, підконтрольні РФ незаконні збройні формування 91 раз вдавались до збройних провокацій. Російсько-тер...

Posted by Прес-центр АТО on 26 червня 2015 р.

Як відомо, Кабінет міністрів України на засіданні в п'ятницю призначив Вадима Черниша головою Державного агентства з питань відновлення Донбасу.