З листопада 2021 року Сергій Крук був виконувачем обов'язків голови ДСНС. Уряд призначив його на посаду очільника відомства 16 лютого.

Зауважте Кабмін призначив нового голову ДСНС

Яку нерухомість купила теща Крука

За даними ЗМІ, теща Сергія Крука – Тамара Крицко, протягом 2013 – 2019 років придбала 3 квартири у Рівному. Одна із них, площею 65 квадратних метрів, у центрі міста.

Крім того, у 2016 році, як стверджує видання, теща нового голови ДСНС, замовила будівництво у котеджному масиві Макарова-Пржевальського у Рівному. Згідно з документами, там будують житловий будинок.

Замовлення виконувала група компаній "Стоград". В 2020 році Тамара Крицко стала співзасновником фірми з цієї групи – ТОВ "Клуб дом захід" і внесла 1,15 мільйона гривень до статутного фонду. Однак через п’ять місяців вона покинула фірму.

Теща голови ДСНС живе на Волині, де працює директоркою будинку культури. За останні 5 років її заплата становила 2 – 3 тисячі гривень. У 2020 році вона зареєструвала ФОП.

Журналісти з приводу цієї інформації звернулися до Сергія Крука, на що він порадив питати у Тамари Крицко про походження коштів, за які вона придбала нерухомість.

Призначення нового голови ДСНС: головне

  • У листопаді 2021 року Кабінет Міністрів звільнив з посади голови ДСНС Миколу Чечоткіна.
  • Сам Чечоткін наголосив, що його шлях на службі дійшов до свого завершення.
  • Офіційно Сергій Крук очолив ДСНС 16 лютого 2022 року.