Боротьбу білорусів проти влади Олександра Лукашенка Тихановська порівняла з боротьбою українців. Про це політикиня заявила під час виступу на "Київському безпековому форумі", повідомляє 24 канал.

Важливо Тримають рублем та зомбують, – Тихановська про підтримку Лукашенка силовиками та чиновниками

Вона підкреслила, що білорусів надихнула готовність народу України "боротись за свою гідність, за національну свободу, за свої права і свою батьківщину".

Я захоплююсь духом солідарності, який можна почути від України й української нації щодо Білорусі. Дякую, наші дорогі браття і сестри, за підтримку наших мирних протестів,
– сказала Тихановська.

Вона зазначила, що Україні наразі бореться за свою територіальну цілісність у міжнародно визнаних кордонах, а Білорусь – за незалежну націю і свободу. Раніше Тихановська заявила, що планує візит в Україну після місцевих виборів, які відбудуться вже 25 жовтня.

Зауважимо, що напередодні лідерка білоруської опозиції дала розлоге інтерв'ю. У ньому вона розповіла про жахливі тортури активістів у Білорусі, оголошення себе у міждержавний розшук та основні причини, чому у країні почалися масові протести.

Головні тези з інтерв'ю Тихановської

  • На ситуацію у країні вплинули втрата владою інтернету та нахабне ставлення до людей.
  • Люди на початку епідемії побачили, що білоруси не означають нічого для влади.
  • Те, що Тихановська потрапила у розшук в Росії та Білорусі її зовсім не хвилює.
  • Оголошення у міждержавний розшук не дозволяє їй в'їхати до Білорусі та Росії. Проте решту країн для неї відкриті.

Спеціальний "Київський безпековий форум": дивіться відео