За словами Тихановської, ті, хто залишив територію Білорусі, продовжують боротьбу, попри небезпеку. Також вона припустила, що у справі загибелі активіста Віталія Шишова мовиться про злочин, але закликала почекати результатів розслідування.

До теми Нові санкції будуть невідворотними, – білоруський аналітик про реакцію ЄС на загибель Шишова

США закликали Україну провести розслідування

Посольство США в Україні відреагувало на смерть лідера "Білоруського дому" Шишова. Там висловили сподівання, що українська влада проведе повне та ретельне розслідування обставин смерті.

Смерть Шишова – попередження

Колишній посол США у Білорусі Кеннет Яловіц вважає, що смерть Шишова може бути стратою. На його думку, це є попередженням для опозиційних лідерів за кордоном.

Існує, напевно, 1% вірогідності, що це було самогубство. Я дуже сумніваюся, але ми маємо зачекати. Думаю, що на 99% – це була страта. Виглядає так, що Олександр Лукашенко нині копіює тактику Володимира Путіна й переслідує ворогів за кордоном,
– заявив він.

Дізнайтеся більше Загадкова загибель білоруського активіста Віталія Шишова: все що відомо

Як відреагували активісти

Активісти, які тимчасово проживають у Білорусі та Польщі, вважають, що загибель Шишова – сигнал режиму Олександра Лукашенка опозиціонерам напередодні річниці виборів у Білорусі.

Вони також закликали українську владу швидко розслідувати всі обставини його смерті.

Випуск програми "Голос Америки": дивіться відео