Удова звинувачує односельця

За однією з версій слідства, громадянин помер від переохолодження. Однак удова переконана, що її чоловіка вбив односелець, з яким він зустрічався за кілька годин до смерті.

Читайте також Була ледь жива: у Полтаві 14-річну дівчину знайшли п'яною під мостом

Тетяна розповіла, що Микола зайшов за цигарками до місцевого бару, неподалік якого і зустрів свого односельця. За її словами, пізніше чоловіки разом пішли до помешкання останнього.

  • Варто зазначити, що це зафіксували камери поруч.
  • Згодом ювелір повертався вже один, тримаючись за паркан, і до половини роздягнутий.

Миколу знайшли за сотню метрів від будинку односельця, але врятувати його вже не змогли.

Можливо він віддавав замовлення йому (односельцю – 24 канал), або забирав кошти. Щось мало стати причиною для того, щоб він пішов у цьому напрямку в такий час,
– сказала вдова.

Тіло повністю у забоях і вибиті зуби

Дружина загиблого повідомила, що коли забрала тіло з моргу, то виявила безліч саден та синців. Воно було все в забоях, а зуби вибиті, на голові був шрам, а біля нирки – колоті рани.

Жінка має підозру, що Миколу жорстоко вбили, а зробити це нібито міг їхній односелець.

Тим часом перші висновки експертизи визначили, що чоловік помер від переохолодження. У поліції наголошують, що чекають на розширені висновки експертів – упродовж кількох тижнів.

Призначено ряд додаткових експертиз, оскільки під час огляду тіла були виявлені зовнішні ознаки тілесних ушкоджень. Можливо в цього чоловіка перед цим був з кимось конфлікт. Це також є предметом дослідження в межах цього кримінального провадження,
– додали правоохоронці.

Журналісти пишуть, що в ювеліра дійсно був конфлікт з односельцем. Наразі цю версію перевіряють слідчі та невдовзі можуть порушити кримінальну справу за нанесення тілесних ушкоджень.