На зустрічі, яка відбулась у штаб-квартирі "Батьківщини", посли привітали звільнену екс-прем'єрку з виходом на волю та побажали їй одужання, передає прес-служба партії.

Сторони проаналізували ситуацію, що склалася, обмінялися думками щодо можливостей виходу з кризи і необхідних пріоритетів на цьому шляху. Вони погодилися, що найважливішими пріоритетами є відкритість, збереження цілісності України та притягнення до відповідальності всіх тих, хто віддавав злочинні накази, які призвели до загибелі великої кількості українців, – йдеться у повідомленні.

Томбінські також повідомив Тимошенко про запланований візит до України Верховного представника ЄС з питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон.

Передбачається, що Тимошенко також зустрінеться з Ештон у Києві.

До слова, протестувальники на Майдані Незалежності провели акцію протесту проти повернення екс-прем'єра Юлії Тимошенко у політику.

Нагадаємо, вчора народні депутати проголосували за постанову про виконання Україною своїх міжнародних зобов'язань щодо звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Уже ввечері звільнена опозиціонерка покинула харківську лікарню "Укрзалізниці". Тимошенко прибула до Києва та виступила зі сцени на Майдані Незалежності.