Про це написала Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Facebook, коментуючи рішення Синоду Вселенського патріархату.

"Прямо на наших очах робиться історія. Історія, до якої можна доторкнутися. Фактично мова йде про відновлення справедливості вікової давності. Про повернення Україні та Українській церкві прав і свобод, втрачених понад триста років тому. Сьогодні справедливість поновлено і для патріарха Української православної церкви Філарета", – зауважила лідерка "Батьківщини".

Цей день, за її словами, особливий ще й тим, що 8 років тому "славетний Печерський суд імені Януковича" засудив Юлію Тимошенко на сім років позбавлення волі.

"Знаєте, я реально розуміла тоді, що йдеться не про сім років, а про сімдесят, чи про сімсот. Я йшла "туди" назавжди і добре усвідомлювала, що випускати мене на волю ніхто не збирається, принаймні за життя… Ще пригадую, як мої деякі колишні політичні соратники, поки я етапувалася в "Качанівку", якраз всідалися у нові міністерські крісла, щоб разом з Януковичем "жити по-новому". Але – то таке, я не злопам’ятна, Бог їм суддя", – сказала вона.

Юлія Тимошенко згадала про цей "своєрідний" досвід для того, щоб нагадати про важливість цінувати свободу як найдорожче, що є в людини, в держави і в церкви.