Окрім того, "Батьківщина" передала Наливайченку запит щодо надання повної інформації про те, хто і яку зброю продає в Україні.

Під час військової агресії Росії, коли українській армії дуже потрібна зброя, а патріоти воюють проти танків із двома пістолетами на десятьох, Міноборони та "Укроборонпром" продають невідомо кому зброю на корупційній основі з відкатами. За час військової агресії проти України продали 35900 автоматів АКМ, 1237 гранатометів, майже 5000 авіаційних ракет, 60 протитанкових ракетних комплексів "Фагот". Крім того, продано 10 БТРів, 23 безпілотники, 10 000 касок та 2 гелікоптери Мі-8,
— заявила Тимошенко.

За її словами, наразі готуються контракти на продаж зброї до інших країн, зокрема, бойової техніки до Нігерії: танків Т-72 і бронетранспортерів БТР-4Е. До речі, Тимошенко не виключає, що зброя продавалася "5-ою колоною Кремля, яка перебуває у силових структурах", бойовикам, які вбивають українців.

Це злочин, який передбачений Кримінальним кодексом України, стаття 111. Це державна зрада за рахунок послаблення оборони країни,
— каже Тимошенко.

Вона впевнена, що проти посадовців Міноборони і інших силових відомств, які незаконно торгували зброєю, мають відкрити кримінальні справи, і вони повинні бути покараними. За розслідуванням справи Тимошенко збирається слідкувати особисто із своїми соратниками.

До слова, днями серед бронежилетів, які закупило для бійців АТО Міністерство оборони, 17 тисяч не відповідали заявленому четвертому класу захисту. Інформацію надала Генпрокуратура на вимогу Тимчасової слідчої комісії, яка перевіряє використання коштів для Збройних сил.