Вони ж два чоботи пара. Вона, жінка, яка повинна перш за все захищати жінку. Вона повинна захищати матір дітей. А вона захищає злочинця який бив жінку. Це ще раз підкреслює нікчемність Юлії Тимошенко. Вона така сама, як і Власенко. Покажіть мені приклад такий у Європі чи США, де політик такого рівня захищає злочинця, який знущався зі своєї дружини, - сказав Михайло Чечетов у коментарі УНН про розгляд справи щодо побиття Сергієм Власенком своєї екс-дружини.

На думку нардепа від ПР, Тимошенко повинна була б попросити Власенка залагодити конфлікт мирно і покаятись, а не прикривати злочинця всупереч європейським цінностям.

Чечетов наголошує, що Власенко і Тимошенко намагаються політизувати справу, щоб замаскувати приниження і побиття екс-дружини Наталії Окунської.

Читайте також: 3 січня проти мене починають безпрецедентне політичне судилище, - Власенко

"Він жорстоко бив жінку, бив свою дружину і матір своєї дитини! В жодній демократичній країні світу, громадськість ніколи не підтримує морального виродка, який б’є жінку – свою дружину. Він з неї знущався, вона подала до суду. Йому потрібно замовчати і не привертати увагу до себе і не ганьбитися, щоб менше ганьби було. А він ще намагається політизувати справу", - обурюється регіонал.

Нагадаємо, 24 грудня у справі проти Власенка про побиття його колишньої дружини Окунскої затверджений обвинувальний акт, який спрямований до Печерського районного суду Києва.

Досудове слідство у кримінальному провадженні за підозрою Сергія Власенка у побитті екс-дружини Наталії Окунської завершене.