Снайдер також зустрівся зі студентами Українського католицького університету. Очільник міста Андрій Садовий висловив сподівання, що після перемоги України у війні професор прочитає у Львові свою лекцію про свободу.

Читайте також "Невипадкова зустріч": Снайдер зустрівся з українським бійцем, який в окопі читав його книгу

Американський історик посадив дерево

Під час візиту Снайдер посадив дерево у центрі Львова.

Він попереджав про небезпеку для світу, яку несе Росія, ще задовго до початку війни у 2014 році. Тімоті впевнений, що російська імперія має програти свою останню війну, бо мир можливий тільки після перемоги України,
– зазначив Садовий.

Професор відвідав Львів / Фото з фейсбуку Андрія Садового

Український воїн читав книгу Снайдера в окопі

  • Нещодавно мережу захопило фото, на якому український військовослужбовець в окопі читає книгу історика Тімоті Снайдера. Назва видання – "Шлях до несвободи: Росія, Європа, Америка".
  • "Найвища честь для автора – читач", – підписав фото Снайдер.
  • Варто зазначити, що ця книга вважається однією із найважливіших для українського читача. Вона розкриває правду про історію, свідками й учасниками якої ми є. Ця книга про події, політичні фігури та глобальні ідеї.
  • У цьому виданні історик також аналізує трансформації в Росії, Україні, Європі та США від 2011 до 2016 року. Зокрема, пише про протести у Москві, Революцію Гідності в Україні, анексія Криму та вторгнення Росії на Донбас.
  • Згодом Снайдер зустрівся з українським десантником, який в окопі читав його книгу.