За пів року роботи благодійники Hope.UA змогли передати на фронт тисячі одиниць тактичного спорядження, а цивільним – сотні тисяч продуктів харчування, засобів гігієни та медикаментів. Активно розвивається проєкт соціального житла для родин військових та вимушених переселенців. Фонд отримав десятки тисяч запитів на гуманітарні набори HopeBoxes та поступово надсилає допомогу. Детальніше про реалізовані проєкти фонду – розповідаємо далі в матеріалі.

До теми Hope Boxes: як благодійний фонд збирає харчові набори для постраждалих від війни

Цифри говорять самі за себе: що за пів року передав благодійний фонд

Фонд Hope.UA надає тактичне спорядження військовим, а також піклується про цивільних – допомагає з харчуванням, надає психологічну та юридичну підтримку, адресну допомогу.

Зокрема, за пів року роботи фонд передав військовим:

 • 3315 бронежилетів;
 • 3600 касок
 • 27 прицілів;
 • 27 тепловізорів;
 • 8 дронів;
 • 19 автомобілів;
 • 6 супутникових антен;
 • 2632 протигази;
 • 433 рації.

Фонд Hope.UA передав військовим допомоги на суму 88 мільйонів гривень / Фото Hope.UA

Також за цей час постраждалі від війни цивільні отримали від Hope.UA:

 • 630 тисяч одиниць продуктів харчування;
 • 1 мільйон медикаментів;
 • 160 тисяч одиниць засобів гігієни;
 • 23 тисяч одиниць спецзасобів.

Триває і реалізація проєкту соціального житла на території Західної України: фонд розробив концепцію та рендери кількох варіантів соціального житла і зараз шукає іноземних донорів для будівництва в Дрогобичі.

За пів року фонд провів кілька бізнес-івентів, зокрема в Відні та Кракові, тур європейськими містами з пошуком партнерів на підтримку України серед бізнесу та міжнародних фондів. А зараз Hope.UA готується до благодійного аукціону у вересні, на який запросять відомих виконавців. Залучені кошти підуть на реалізації програм фонду.

Також благодійний фонд Hope.UA з волонтерами організував дитячий табір для дітей військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи цілісність та суверенітет України. Цілий тиждень діти розважались у таборі в Карпатах. навчались чогось нового та знайшли друзів. Для фонду дуже важливо підтримувати дітей, бо вони – наше майбутнє.

Натхненні кадри з дитячого табору "Надія Без Обмежень": дивіться відео

Юридична команда протягом 6 місяців надавала безкоштовні консультації всім, хто цього потребував. Порушувались питання захисту трудових прав, ведення бізнесу і оподаткування, відновлення документів, отримання компенсацій, переміщення виробництва, призову та інших питань.

Разом – до перемоги: партнери Hope.UA

Благодійний фонд висловлює величезну подяку за підтримку Посольствам та консульствам України в інших країнах, своїм міжнародним та українським партнерам.

Зокрема, громадське об’єднання Post bellum, посольство Словаччини та посольство Чехії надало значну частину тактичних засобів та речей першої необхідності. Посольство Румунії допомогло в передачі десятків тонн дитячого харчування, посольство Болгарії та СОУБ "Мати Україна" – гуманітарних вантажів медичного та спеціального призначення. Med Global CMMB також передали вантажі медичного призначення для лікування ВІЛ/СНІДУ, артриту, інфекційних захворювань.

World Central Kitchen фонд Hope.UA дякує за надання сотень тонн продуктів харчування, які відправили в усі центральні та східні області України, а Gepard Express – за передачу сотень тонн гуманітарної допомоги потягами з-за кордону. Спільними зусиллями було відновлено роботу вузької колії в районі Мостиська та встановлено пункт евакуації людей, який допоміг евакуювати за кордон сотні постраждалих українців. А Help Ukraine Center надав десятки тон гігієнічних засобів та долучився до проєкту HopeBoxes – адресної допомоги українським сім’ям.

Hope.UA спільно з "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" надали допомогу на близько 138 000 доларів

Першим амбасадором Hope.UA серед представників шоубізнесу став відомий український гурт “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ”. Спільно команда фонду та музиканти 14 червня відвідали Миколаїв, де передали перші 300 наборів HopeBoxes мешканцям, а також понад 50 бронежилетів та автомобіль військовим."БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" – перший амбасадор Hope.UA / Фото Hope.UA

Зараз команда фонду з музикантами збирає кошти на HopeBoxes, адже фонд отримав понад 35 тисяч нових заявок, а також на дрони, тактичне спорядження та ще один автомобіль для військових. 21 серпня волонтери фонду та гурт "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" разом відвідали Запоріжжя, де передали #HopeBoxes цивільним та дрон військовим.

13 вересня Hope.UA планує проведення великого благодійного аукціону у Львові, на якому виступить гурт "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ", "СКАЙ" та Арсен Мірзоян.

Hope.UA та гурт "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" передали військовим допомогу / Фото Hope.UA

Концепція корпоративної соціальної відповідальності для бізнесу

Hope.UA розробив концепцію корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) для бізнесу. Її суть полягає у тому, що певна компанія діє не тільки для досягнення своїх фінансових цілей, але й допомагає суспільству, намагається його покращити та зробити внесок у сталий розвиток.

“Вже кілька компаній доєднались до програми корпоративної соціальної відповідальності: ювелірний бренд Sova, логістична компанія "Нова пошта", будівельна компанія "Сіті Град", ресторан "Savor", готель "Taurus", ресторан "Faber", мережа автохабів "Lion", інвестиційно-будівельна компанія "Stone Development" та рекламна агенція "Leo Marketing agency". Благодійний фонд Hope.UA вдячний своїм партнерам та запрошує нових до співпраці", – говорить операційний директор фонду Володимир Беньо.

Як відбувається співпраця Hope.UA з "Новою поштою": дивіться відео

Механіка співпраці по корпоративній соціальній відповідальності:

 1. Підписання договір про співпрацю на місячну фіксовану роботу;
 2. Благодійний фонд щомісяця звітує про виконану роботу по всіх напрямках, готує звіт, який компанія зможе розмістити на своїх ресурсах;
 3. Hope.UA публікує на своїх ресурсах інформацію про співпрацю з компанією.

Як долучитися до допомоги фонду Hope.UA

Якщо хочете долучитись до допомоги – пишіть на сайт або звертайтесь за телефоном +380 (67) 326 52 05, а також через соцмережі – Facebook та Instagram.