Кім висміяв парад у Москві

Глава Миколаївської військової адміністрації Віталій Кім не міг промовчати, й висловився щодо цього. Він вкотре висміяв росіян. Відповідне відео Кім опублікував у своєму телеграмі.

До теми Помпезність на кістках: у Москві проходить військовий парад, але без авіації

На Росії йде ганебний "парад перемоги". Обов'язково має щось заглохнути у них на Червоній площі. Без цього, напевне, точно не вийде,
– пожартував Кім.

Нове звернення Віталія Кіма: дивіться відео

У Москві проходить ганебний військовий парад

Цього року Кремлю хизуватися нічим. Плани Путіна щодо триденного захоплення України провалилися вщент, а його армія продовжує зазнавати чималих втрат.

Так, на парад у 2022 році зігнали набагато менше техніки, аніж торік. Нема ні важких вогнеметних систем ТОС-1А "Сонцепек", ні машин інженерної системи дистанційного мінування "Уповільнення ", ні зенітного комплексу "Панцир-С". Адже уся ця зброя зараз перебуває в Україні. Значну частину наші бійці вже перетворили на брухт.

Менше на параді й військових. Адже понад 25,6 тисячі загинули в Україні, ще тисячі – поранені. Тому підіграють Путін цьогоріч менше бійців.

Парад без авіації

Аби хоч чимось вразити людей, "родзинкою" путінського параду мав стати повітряний командний пункт Іл-80, який називають літаком "судного дня". У такий спосіб Путін хотів надіслати сигнал Заходу і вкотре нагадати, що має ядерну зброю. Однак і це не судилося. Повітряну частину параду скасували через нібито "погану погоду". Але ми ж знаємо, у чому справа!

Дивіться також – звернення Володимира Зеленського до українців 9 травня: відео