Вже на 3-й хвилині Павло Голишев виграв спринтерський забіг у захисників і холоднокровно покарав Фредріксона за необачний вихід з воріт. На досягнутому гості не зупинились, на 10-й хвилині фінський голкіпер знову поза справами. Йокіч замкнув у дотик навіс зі штрафного.

Покращити становище господарів спробував українець, який грає за команду із Нальчика. Сергій Пилипчук демонстрував дива техніки, а от із ударом у півзахисника вже не склалось. Не остання людина у своїй команді і Кирило Ковальчук, це вже український хавбек "Томі" демонструє своє вміння діяти на вістрі - трішки невлучно. А от Ігорю Портнягіну, нападнику "Спартака", із цієї позиції не влучити у ворота було вже значно важче.

Тим не менше, часу для того, аби принаймні зрівняти рахунок, у господарів було вже занадто мало. 2:1, непогана репетиція перед матчами проти московських грандів - “Спартака” та ЦСКА.