Про це у Facebook написав депутат від "Народного фронту " Антон Геращенко, назвавши вчинок Томенка "мужнім".

За його словами, Томенко стане першим народним депутатом, який складе мандат через незгоду з позицією фракції і вихід із неї.

Геращенко зацитував пункт 6 статті 81 Конституції України на підтвердження своїх слів: "Повноваження народного депутата України припиняються достроково у випадку: 6) невходження народного депутата України, обраного від політичної партії (виборчого блоку політичних партій), до складу депутатської фракції цієї політичної партії (виборчого блоку політичних партій) або виходу народного депутата України із складу такої фракції".

Мужественный поступок Николая Томенко! Николай Томенко, номер 8 в списке Блока Порошенко, сегодня громко заявил о своё...

Опубліковано Антоном Геращенком 25 грудня 2015 р.

Водночас сам Томенко зазначив, що є "слабким фахівцем у партійному праві".

"Якщо партійні вожді захочуть позбавити мене мандата за те, що я захищаю передвиборчу програму й коаліційну угоду - так тому і бути", — прокоментував депутат.

Тут друзі Яценюка "дякують" мені за те, що я вийшов з фракції й тепер можна забрати мандат, щоб я їх не мучив! Чесно ...

Опубліковано Миколою Томенком 25 грудня 2015 р.

Нагадаємо, народний депутат Микола Томенко вирішив покинути ряди парламентської більшості через голосування за бюджет на 2016 рік.