"Зі мною намагалися вести розмови в дусі: чи не розглядали ви для себе можливість балотуватися в президенти. Ось, ви, мовляв, подумайте, ми вас підтримаємо, насамперед - інформаційно, ну і так далі", – розповів нардеп, наголосивши, що здебільшого ініціатива йшла від Адміністрації президента.

Читайте також: Літніх виборів в Україні не буде, – Томенко

Десь – Льовочкін, десь - Клюєв, десь - Арбузов. Зараз діє одразу кілька "центрів", завдання у всіх одне – розхитати опозицію, збільшити кількість "тушок", забезпечити наявність якнайбільшої кількості опозиційних і квазіоппозіціонних кандидатів до 2015-го",
– додає Томенко.

За його словами, до роботи опозиційних фракцій намагаються втрутитися ще й мажоритарники.

"Багато хто намагається сьогодні нам, опозиції, активно підказувати, як нам працювати, як діяти. Наприклад, Балога", – каже Томенко, і наголошує, що Балога "консультує" опозиціонерів найчастіше через Facebook.

До слова, також Томенко вважає, що Партія регіонів демонструє, що вона залишається партією одного регіону.

""Це мені, це мені та ще раз мені! ", - схоже такий принцип одного шахрая з відомого радянського кінофільму взяла на озброєння нинішня влада. Іншого порівняння важко знайти, коли бачиш, як розподіляються бюджетні кошти за окремими регіонами", - стверджує Томенко.