Ось уже кілька років у європейців секс на борту літака асоціюється виключно з ірландським лоу-костом Ryanair. Cтюардеси компанії постійно демонструють свої принади. Чи відбувається це на борту літака — невідомо, але у рамках зйомки для календаря Ryanair, дівчата оголюються регулярно.

Мексиканські стюардеси не відстають від своїх колег з Європи. І теж вирішили випустити схожий календар. Всю виручку дівчата кладуть собі у кишеню. Тому що їх роботодавець Mexicana Airline збанкрутував і сотні красунь втратили роботу.

Складне фінансове положення змусило роздягнутися і стюардес з Air Comet. Ця авіакомпанія теж збанкрутувала, а найбільше постраждали співробітники. Цим дівчатам не платили зарплату 9 місяців. Грошей вони не дочекалися і їм урвався терпець, тому вони скинули з себе уніформу Air Comet.

Вони вирішили фотографуватися голими — у кріслі пілота, між рядів у салоні. Усе це, вони потім оформили теж у календар, який з великим успіхом продається в інтернеті за € 15.

Короткі шортики і щільно облягаючі футболки — ось така уніформа була у стюардес Hooters Airlines. На превеликий жаль багатьох чоловіків, у 2006 році авіакомпанія стала банкрутом.