Близько 11:00 за київським часом спілкування у Skype стало недоступним. Дехто із користувачів по–своєму вирішив проблему, скориставшись іншими чатами для спілкування. ТСН підібрав найкращі варіанти для такого переходу.

WhatsApp Messenger

Цей додаток для смартфонів набирає дедалі більшої популярності в нашій країні. Доступний для Android, Blackberry, iPhone, Nokia та Windows Phone. Його головною перевагою, яка, очевидно, й приваблює українців, є особливість тарифікації. Він використовує той самий план Інтернету, що й звичайна пошта з браузером. Це дозволяє повсякчас залишатися на зв’язку.

Viber

Творіння ізраїльських програмістів Тальмона Марко та Ігоря Магазінні вже зажило слави улюбленого сервісу українців для спілкування із друзями за кордоном. Цей мобільний додаток дозволяє не тільки відправляти повідомлення, але й телефонувати іншим користувачам Viber безкоштовно. Тому часто сервіс називають повноцінною копією Skype. Також, на відміну від звичайних месенджерів, Viber дозволяє створення групових чатів.

Facebook

Найпопулярніша соцмережа повинна відповідати своєму статусу в усьому. Крім цікавої стрічки новин, тут є зручний месенджер. Він дозволяє спілкуватися як з однією людиною, так і вступати до групових бесід. Є можливість передавати додаткові файли через чат. При цьому Facebook не вимагає встановлення додаткових додатків на всі носії. Достатньо відшукати дескстопну версію мережі.

Вконтакте

Російське походження, відхід від справ засновника та заяви ФСБ про слідкування за користувачами "Вконтакте" серйозно вдарило по іміджу цієї мережі серед українців. Тим не менш цей сайт залишається найпопулярнішим серед користувачів у нашій країні. Чат "Вконтакте" нагадує таку ж опцію у Facebook: можна створювати групові бесіди та передавати додаткові файли. Багатьох користувачів російська мережа приваблює можливістю одночасно із спілкуванням зберігати та прослуховувати аудіозаписи. "Вконтакте" також не вимагає завантаження додаткового софта.

Telegram

Це творіння збіглого директора "Вконтакте" Павла Дурова поки не надто популярне в нашій країні. Telegram доступний не лише на мобільних платформах. Надає змогу надсилати повідомлення, відеоконтент та інші файли. Головною перевагою цього додатка розробники називають особливе шифрування даних. Таким чином користувачі можуть бути певні, що їхні повідомлення будуть надійно захищені.

Читайте також: У Facebook з’явиться кнопка "Не подобається"