Віра Фарміга. Номер п'ять.

Голлівудська акторка українського походження, що без зайвих труднощів може зіграти роль українською мовою і станцювати гопак — Віра Фарміга.

Її номінували на "Оскар", вона знімалась у кіно поруч із Джорджем Клуні, її запрошував Мартін Скорсезе грати разом із Леонардо ді Капріо. За всім цим стоїть українське коріння, на якому вона наголошує чи не в кожному інтерв’ю.

Зіно Давідофф. Номер чотири

Зіно Давідофф вже більше півстоліття є синонімом беззаперечної якості та вишуканого смаку. Його клієнтами були магнати Ротшильди й Кеннеді та зірки Марлен Дітріх та Ален Делон.

А починалось усе в українському містечку Новгород-Сіверський на Чернігівщині, де 1906 року народився засновник бренду.

Джек Паланс. Номер три

Американський актор, який завжди наголошував на своєму українському походженні — Джек Паланс або Володимир Палагнюк. У 2004 році він відмовився від звання народного артиста Росії, заявивши, що є українцем і нічого спільного з Росією не має.

Вейн Грецкі. Номер два

Вейн Грецкі— прославлений канадський хокеїст українського походження, котрий встановив 61 рекорд і став людиною, яка змусила увесь світ закохатись у хокей.

Його портрет з'являвся на обкладинці журналу Тime, а газетні заголовки рясніли епітетами на його честь. Про неї Грецкі розповів у вересні 2014-му році на гала-вечері у Торонто. Тоді наша діаспора збирала кошти для відправлення 25 лікарів в Україну для лікування солдатів, поранених в АТО. А далі разом із прем'єр-міністром Канади Стівеном Харпером він засудив політику Путіна і заявив про повну підтримку України в боротьбі проти російської агресії.

Володимир Горовиць. Номер один

Киянин Володимир Горовиць — володар 25 премій "Греммі". Уперше за фортепіано сів у 5 років, а коли закінчив київську консерваторію, то всім було очевидно — перед ними майбутня зірка.

Та молодий піаніст не бачив свого розвитку в комуністичний країні. Спочатку переїхав до Берліна, а звідти у Штати. Тут довелося проявити характер. Визнання прийшло швидко. Коли Рахманінов написав черговий твір, то віддав виконувати його Горовицю, визнавши: той зіграє краще, ніж сам композитор. Українець давав щотижня по три концерти і, здавалось, абсолютно не відчував втоми.