Реакція на сутичку Саакашвілі та Авакова

Топ-темою вівторка, 15 грудня, став інцидент, який трапився на засіданні Національної ради реформ напередодні у понеділок.

Зокрема, Аваков пообіцяв, що подаватиме на Саакашвілі до суду, бо "суд з аргументами і фактами завжди найкраще, що може вивести брехуна на білий світ".

У свою чергу заступник генерального прокурора України та головний прокурор Одеської області Давіт Сакварелідзе, згадав про тисячі "грузинів-гастролерів" та українців, які гинуть, захищаючи Україну, яку вважають рідною.

Зрештою, своє слово сказав і президент України. На думку Порошенка, на засіданнях Національної ради реформ груба лайка та образи неприпустимі, а боротьба з корупцією — це "не галузь шоу-бізнесу".

До слова,заступник глави АПУ Дмитро Шимків розповів, що у Національній раді реформ не планують оприлюднювати відеозапис та стенограму скандального засідання.

Яценюк залишається прем'єром?

У вівторок ввечері на сайті Глави держави з'явилась спільна заява Президента, Прем'єр-міністра та Голови Верховної Ради України. Головний месидж заяви: Арсеній Яценюк залишається главою уряду, незважаючи на антиурядову кампанію.

"Питання про зміну Прем’єр-міністра — не перебуває на порядку денному", — наголошується у заяві.

Москаль-чарівник

Геннадій Москаль розповів про подарунки, які він отримував на свій день народження. Серед них — карикатура за мотивами останніх місцевих виборів на Закарпатті.

Анонс

У середу, 16 грудня, у Брюсселі відбудеться міні-самміт ЄС щодо України за участю президентів Європейської комісії та Європейської ради, а також ключових єврокомісарів.