Про це в ефірі 24 каналу розповів кореспондент, який перебуває у Запоріжжі.

До теми Окупанти колонами вивозять награбоване зерно, техніку та сільгосппродукцію в анексований Крим

Як діють окупанти

За словами журналіста, чеченці навіть намагаються демонструвати, що нібито справедливо вилучають у місцевих жителів зерно.

Вони приходять до фермерів, у яких є залишки торішнього зерна, пропонують ціну у два рази меншу ніж його реальна вартість у гривнях, ну гривень вони собі накрали й можуть ними розпоряджатися, або пропонують "солярку", яку зливають зі своєї військової техніки,
– розповів журналіст.

У тих, хто не погоджується на такі умови, окупанти просто відбирають зерно й усе одно вивозять його. Як розповів журналіст, деякі фермери таки погоджуються на умови чеченців, аби отримати хоч якісь гроші.

"От так під дулами автоматів йде торгівля", – додав кореспондент.

Якою є ситуація на Запоріжжі: останні новини

  • Із Запоріжжя 30 квітня заборонили рух транспорту через Кам'янське у напрямку Василівки. Рішення пов'язане із безпековою ситуацією, яка склалася на маршруті гуманітарного коридору.
  • На Запоріжжі невідомі люди намагаються потрапити до квартир місцевих жителів для "перепису населення". Однак влада попередила, що жодного "перепису" немає та закликала їх бути дуже обережними.
  • Російські загарбники продовжують обстрілювати населені пункти Запоріжжя. Внаслідок цього 28 квітня загинула літня жінка. Також окупанти зруйнували інтернат.

Кореспондент розповів про ситуацію на Запоріжжі станом на 30 квітня: дивіться відео