Загиблому хлопчику було лише 4 роки. Його вбитій сестричці – 6 років. Трагедія сталася 21 травня.

Зауважте Уже 662 дитини постраждали внаслідок війни Росії в Україні

За даними ЗМІ, між 38-річним українцем та його дружиною спалахнула сварка. Чоловік схопив ножа та поранив жінку. А тоді вбив дітей.

Жінка зуміла сховатися у ванній. Її крики почули й викликали місцеву поліцію.

Коли правоохоронці прибули на місце трагедії, вони побачили чоловіка, який сидів поряд з тілами вбитих дітей. Його вже затримали. Поранену дружину госпіталізували до місцевої лікарні.

Що кажуть українські ЗМІ

За даними харківських ЗМІ, дітей вбив ексдепутат Харківської міської ради. В Аланії родина орендувала квартиру. Батько з дітьми мешкали на верхньому поверсі, а дружина та її свекруха – на нижньому.

У соцмережах повідомляють, що вбиту дівчинку звали Тетяною. Її характеризують як дуже товариську дитину.

Десять людей загинули у США

Хлопець 14 травня влаштував стрілянину у супермаркеті Tops Friendly Markets (Баффало). Жертвами трагедії стали 10 людей. Окрім того, відомо про 3 постраждалих.

Після затримання юнак не визнав своєї вини. Водночас свій напад він транслював у прямому ефірі. Юнак запустив трансляцію на онлайн-платформі Twitch. Її представники вже повідомили, що акаунт нападника заблокували на невизначений час. Саму трансляцію видалили менш ніж за 2 хвилини після початку стрілянини.

Батьки хлопця були шоковані злочином, який скоїв син. Вони вже погодилися співпрацювати зі слідством.

Допитували нападника співробітники ФБР.

"Міністерство юстиції прагне провести ретельне та оперативне розслідування цієї стрілянини та добитися справедливості для цих невинних жертв", – мовиться у повідомленні.

Правоохоронці встановили, що зброю юнак придбав незадовго до нападу. Він зробив це цілком легально. За даними слідства, у момент нападу хлопець мав при собі:

  • шолом з камерою;
  • напівавтоматичну гвинтівку;
  • мисливську рушницю;
  • дробовик.