Про це він заявив у середу, 10 жовтня, коментуючи контракт з Росією та Індією на постачання ЗРК С-400 "Тріумф", передає India Times.

Читайте також: Індія планує купувати зброю у Росії навіть попри санкції

Індія дізнається... Ви побачите. Швидше, ніж ви думаєте,
– сказав Трамп.

Відповідно до закону про протидію дій противників Америки за допомогою санкцій (CAATSA), адміністрація президента США Дональда Трампа має повноваження щодо введення вторинних санкцій проти країн, осіб та організацій, які уклали угоди з внесеним до санкційного списку Рособоронекспортом.

Додамо, що під час візиту президента Росії Володимира Путіна до Індії 5 жовтня лідери країн підписали контракт на поставку ЗРС С-400 "Тріумф" для індійської армії. За контрактом на суму понад 5 мільярдів Нью-Делі отримає п'ять комплектів системи.

Що таке С-400?Це російська зенітний ракетний комплекс нового покоління великого і середнього радіусу дії. Його створили для ураження засобів повітряно-космічного нападу — літаків-розвідників, літаків стратегічної та тактичної авіації, тактичних, оперативно-тактичних балістичних ракет, балістичних ракет середньої дальності, гіперзвукових цілей, встановлювачів перешкод, літаків радіолокаційного дозору і наведення та інших. Кожна така система забезпечує одночасний обстріл до 80 цілей.