Про це в ефірі MSNBC повідомила ведуча каналу Рейчел Меддоу. Журналістку обурив той факт, що президент США Дональд Трам вирішив приховати цю подію у той час, коли вся країна "сконцентрувалася на новинах про ураган "Ірма", підкреслила вона.

Читайте також: Дипломатичний скандал між Росією та США: Трамп подякував Путіну

Зустріч із російським дипломатом не була зазначена в офіційному розпорядку дня Трампа. Ситуація із Антоновим нагадує травневу зустріч в Овальному кабінеті Трампа, Лаврова і колишнього посла Росії у США Сергія Кисляка, адже тоді широка громадськість Америки дізналася про деталі візиту росіян лише з фотографій та інформації, опублікованої російськими ЗМІ, зауважує Меддоу.

Сам Антонов заявив, що "президент Трамп зустрів його дружелюбно і тепло. Атмосфера була дуже добра, конструктивна і доброзичлива".

Тим часом посольство Росії у США опублікувало у своєму офіційному Twitter-акаунті спільне фото Трампа і Антонова, де лідер США тримає в руках вірчі грамоти, вручені російським дипломатом.

Читайте також: Дипскандал між США та Росією – це цікавіше, ніж здається на перший погляд, – дипломат

Зауважимо, що візит новопризначеного посла Росії у США Анатолія Антонова відбувся у розпал дипломатичного скандалу між двома країнами. Раніше сайт "24" повідомляв, що у відповідь на рішення Путіна про скорочення дипмісій США в Росії уряд Америки зажадав, аби до 2 вересня припинили свою діяльність і консульство Росії в Сан-Франциско, а також два дипломатичних об'єкти Росії в Нью-Йорку і Вашингтоні.