Він зустрівся з американськими військовими, що проходять там службу і привітав їх з Днем подяки, повідомляє BBC. Зараз в Афганістані перебувають 13 тисяч американських військовослужбовців.

Читайте також: Як Трамп хотів закінчити 18-річну війну з "Талібаном"

Війська США увійшли в Афганістан 18 років тому після нападів 11 вересня 2001 року. Це найтриваліша військова кампанія в американській історії.

Також Трамп також зустрівся з президентом Афганістану Ашрафом Гані. Після зустрічі американський президент заявив журналістам, що рух "Талібан" прагне укласти мирну угоду.

Ми зустрічаємося з ними, і ми говоримо, що це повинно бути зроблено через припинення вогню. Вони не хотіли припиняти вогонь. Зараз вони хочуть припиняти вогонь. І я вірю, що це спрацює,
– заявив американський лідер.

За тиждень до його візиту США і таліби домовилися про обмін полоненими. Оглядачі вважають, що це може привести до відновлення переговорів про перемир'я. В ході візиту до Афганістану Дональд Трамп також заявив, що США значно скоротять свою військову присутність в цій країні, але не повідомив ніяких деталей.

Переговори між США і талібами були зупинені за рішенням Трампа після того, як в результаті вибуху бомби в Кабулі загинув американський військовий. Таліби також відмовляються вести переговори з урядом Афганістану, яке вони вважають нелегітимним.

Що відомо про "Талібан"?Радикальний ісламістський рух сунітського напрямку. Характерною рисою талібів є чорні тюрбани та білий одяг. У низці країн "Талібан" внесено до списку терористичних організацій, його діяльність заборонено.

З листопада 1999 року проти руху діють міжнародні санкції ООН за відмову видати терориста Осаму бен Ладена та сприяння терористичній організації "Аль Каїда".