Відповідний текст опубліковано на сайті онлайн-петицій rivoice.net.

Зокрема, в документі йдеться про те, що низький професійний рівень, відсутність необхідного досвіду і знань міністра не дозволяє йому займатися таким складним господарством, яким є транспортна інфраструктура країни.

Успіхи чиновників прийнято міряти сотнею днів. Пивоварський на посаді 8 місяців — майже тричі по 100 днів. І всі його обіцянки щодо реформування підвідомчих галузей залишилися тільки на папері. Насправді ж у нас є монополіст "МАУ" замість WizzAir, який втік з України, елітні пляжі замість нових портів і дорогі "VIP-вагони" замість нових поїздів,
— йдеться в петиції.

Також транспортники критикують Пивоварського і за провальну кадрову політику міністра, зокрема, за відмову від проведення або скасування кадрових конкурсів на посади керівників державних підприємств у складі МІУ.

У документі стверджується, що єдине, чим відзначився міністр Андрій Пивоварський — безпрецедентною кількістю інтерв'ю і заяв у пресі, проте його обіцянки так і залишилися деклараціями.

"Ми — експертне співтовариство — перевізники, транспортники, портовики, аналітики, журналісти — б'ємо на сполох: Андрій Пивоварський явно перебуває не на своєму місці. Ще кілька місяців його "бурхливої ​​діяльності", і на транспортній інфраструктурі країни можна буде ставити хрест. Цього допустити не можна!

Ми вважаємо, що прем'єр-міністр Арсеній Яценюк повинен дати відповідну оцінку дій і наслідків роботи Міністра інфраструктури України. І, як результат, прийняти рішення про відсторонення Андрія Пивоварського від займаної посади", — йдеться в документі.

Петицію активісти мають намір передати голові уряду Арсенію Яценюку.

Раніше про накопичені проблеми в галузі неодноразово заявляли експерти. Зокрема, 12 серпня, головний редактор видання "Известия в Украине" Яніна Соколовська на своїй сторінці у Facebook повідомила про те, що "в намічених змінах комплексного підходу до розвитку галузі є удобрений ґрунт для розквіту корупції і тіньових схем".

Нагадаємо, 24 липня Президент підписав закон "Про внесення змін до закону України "Про звернення громадян "щодо електронного обігу та електронної петиції".

Електронна петиція, адресована президенту, парламенту або уряду, повинна набрати не менше 25 тисяч підписів громадян протягом не більше 3 місяців з дня оприлюднення петиції.