Стало відомо про це о 20:37 28 лютого. Детальніше про роботу наших захисників розповіли у Третій штурмовій бригаді. У ній зазначили, що напередодні сили російського війська накатами атакували південно-східну частину Красногорівки та ввійшли до міста.

Читайте також Ворог просувається в районі Авдіївки та до Часового Яру: як змінилася лінія фронту за тиждень

Ворогові не дали закріпитися

Так, щоб не дозволити російським бійцям закріпитися, підрозділи Третьої окремої штурмової бригади, бійці 1-го та 2-го штурмових батальйонів здійснили бойову операцію. Її мета – зачистити місто від сил ворога.

За короткий проміжок часу противник встиг підготуватися до тривалої оборони та попри спротив і важкі бої, штурмові групи бригади завдали противнику невідворотних втрат – близько 100 окупантів "200-ми" та "300-ми",
– зазначають у Третій штурмовій бригаді.

Додають, що окупанти від здачі у полон відмовлялися. Тому їх ліквідували у будинках, які вони зайняли. Тож, станом на вечір 28 лютого Красногорівка перебуває під контролем українських військових.

Якою може бути мета ворога після Авдіївки

Російським загарбникам, зазнавши колосальних втрат, вдалося захопити те, що залишилося від Авдіївки. Окупанти продовжують рух далі та заявляють, що планують прибрати до своїх лап Куп'янськ, Роботине, а також відвоювати всі території, які наші захисники звільнили з-під окупації.

Водночас військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко вважає, що після боїв у Авдіївці ворог не може активно просуватися. Він додав, що наразі російським загарбникам необхідна оперативна пауза.

За його словами, біля Авдіївки окупанти хочуть створити так званий "буфер безпеки". Для цього російським загарбникам необхідно захопити найближчі населені пункти: Степове, Бердичі, Тоненьке, Сєверне, а також Ласточкине. Деякі з них ворог уже прибрав до лап. Пізніше цей так званий "буфер безпеки" загарбники можуть використати, щоб провести перегрупування.

Питання в тому, що за цими населеними пунктами – наші лінії оборони. Зараз є 2 негативні моменти: нам не вистачає боєприпасів, а росіянам вистачає КАБів,
– зауважив Олександр Коваленко.

Він додав, що ворог надалі використовуватиме керовані авіаційні бомби. У зоні Орлівка – Тоненьке за одну добу окупанти скинули близько 50 КАБів. Правда, ворог дуже ризикує, коли це робить, адже там наші військові можуть до них дістатися.