Днями українські читачі зможуть придбати легендарну книгу – The art of the deal ("Мистецтво укладати угоди"). Про це повідомив видавець Ярослав Маринович ("Видавнича група "КМ-Букс") на своїй сторінці у Facebook.

Цього року ми поставили собі за мету видати багато книг нон-фікшн та бізнес-літератури. Загалом у планах видавництва вихід ще двох книжок Трампа з реальними історіями та мудрими порадами, як досягати успіху та посісти почесне місце в когорті успішних людей: Think Like a Billionair ("Думай як мільйонер"), How to get rich ("Як стати багатим"), – прокоментував Маринович.

Книга "Мистецтво укладати угоди" відразу мала шалений успіх: упродовж 48-ми тижнів вона входила у перелік бестселерів №1 за версією New York Times, 13 з яких посідала першу сходинку. Крім того, вона принесла авторові величезні гонорари і зробила світовою іконою підприємництва.

У цьому виданні Трамп докладно розповідає про управління, кар'єру, фінанси, а також розкриває особисті секрети ведення бізнесу і водночас не соромиться згадувати про припущені помилки.

Щоб якомога краще пізнати президента США та зрозуміти його дії, варто прочитати його книги. Ось лише три яскраві цитати від Трампа.

КОЗИРІ

* Я люблю мислити масштабно. Завжди любив. Як на мене, у цьому немає нічого складного: ви все одно будете мислити, то чому б одразу не мислити масштабно?

* Я не обмежую себе жорсткими рамками. Я не ношу портфель. Я намагаюсь не перевантажувати свій день зустрічами. Я завжди готовий скористатися новими можливостями… Я волію щодня приходити на роботу і просто споглядати за тим, що відбувається.

* Я завжди берусь за угоду, передбачаючи найгірше. Якщо ви готові до найгіршого, якщо ви здатні вижити з найгіршим, хороше не забариться.

Читайте також: Є багато вбивць, – Трамп загадково відповів на запитання про Путіна