Відповідну інформацію повідомили місцеві жителі. Це трапилось вночі проти 30 червня.

Зауважте "Ногу розірвало": перші емоції очевидців на цинічний удар Росії у звичайний двір Харкова

У Харкові знову чутно вибухи

Варто сказати, що повітряну тривогу в місті та оголосили о 00:57 30 червня. А буквально за кілька хвилин, уже о 00:59, харків'яни почули вибухи в місті.

На жаль, у людей фактично дуже мало часу для того, щоб пройти в укриття. Проте влада закликає таки ховатись під час повітряної тривоги та перебувати в укриттях до відбою. Адже саме це може врятувати життя.

У Харкові пролунали щонайменше 6 вибухів

За даними ЗМІ, в ніч на 30 червня харків'яни бачили вильоти ракет з Бєлгорода. Окрім цього, люди чули низку вибухів. Зокрема:

  • було шість вибухів;
  • з них два за звуком – у межах міста;
  • ще чотири – віддалено.

Цього разу вперше за чотири тижні російська армія зсунула графік ударів – зазвичай вони відбувалися після 23:00, рідше – після півночі,
– мовиться у повідомленні ЗМІ.

Справді, глава Харківської ОВА Олег Синєгубов розповідав, що Росія не може досягти успіху в боях проти ЗСУ на Харківщині, тому посилила обстріли регіону.

"Як бачимо, окупанти продовжують тероризувати мирне населення міста постійними обстрілами вже майже за "графіком", – писав 19 червня Синєгубов.

Коротко про останні атаки на Харків

  • Росія не вміє воювати на полі бою, саме тому тероризує мирне населення, щодня атакуючи мирні квартали ракетами.
  • Харків зазнає атак чи не найчастіше. Зокрема, відомо, що російські окупанти 29 червня обстріляли завод "Машгідропривід" у Харкові. На щастя, люди там не постраждали. Проте сам завод зазнав масштабних руйнувань інфраструктури.
  • Окрім цього, в ніч на 29 червня Росія атакувала Слобідський та Шевченківський райони Харкова. У результаті ракетного удару постраждали цивільні.
  • На жаль, унаслідок атаки на місто 27 червня загинули 9 людей, ще 31 – зазнали поранень.

Дивіться також – радниця голови Харківської облради Наталія Попова розповіла, що вороги обстрілювали центр Харкова: відео