Скандальну поправку до закону про зарплату вніс член БПП Валерій Карпунцов. Вона передбачає виділення з бюджету для депутатських зарплат додаткові 52 мільйони гривень.

Читайте також: Хто з депутатів проголосував за суттєве збільшення своїх зарплат – поіменний список

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що прибавки народні обранці не отримають. Не тому що не напрацювали, а просто грошей на це в бюджеті немає.

Правильно просто зрозуміти, що це була помилка, зрозуміти, як з неї вийти та зрозуміти, як треба забезпечити фінансування народних депутатів України, – пояснив Гройсман.

У Верховній Раді на прибавку до зарплат теж відреагували різко. Спікер Андрій Парубій заявив, що не поставить свій підпис під постановою.

Я провів попередні консультації з головами фракцій і хочу вам сказати, що ми вже у вівторок винесемо спільну ініціативу законодавчу зі змінами до постанови без підняття заробітної плати,
– запевнив Парубій.

Читайте також: Парасюк запустив депутатський флешмоб

Голосування за скандальні поправки відбудеться через тиждень. Однак на позитивне рішення ніхто не сподівається, адже критикувала підвищення зарплат абсолютна більшість депутатів.

Зазначимо, що згідно з постановою, з 1 грудня посадовий оклад голови парламенту зросте до 48 тисяч гривень, його заступників до 44,8 тисяч гривень та депутатів–членів комітетів до 40 тисяч гривень.