Про це у заяві на своєму сайті заявило Національне антикорупційне бюро України.

При цьому в НАБУ наголосили, що існує велика ймовірність того, що цей законопроект може бути прийнятий найближчим часом.

Читайте також: МВФ дорікнув українській владі за дії щодо НАБУ

Переконані: зазначені кроки є частиною великого плану, який увійшов в активну фазу минулого тижня, головною метою якого є знищення НАБУ і САП, блокування розслідувань по топ-чиновниках і звільнення топ-корупціонерів від відповідальності,
– висловили переконання в антикорупційному відомстві.

У НАБУ також нагадали, що закон "Про Національне антикорупційне бюро України" встановив чіткі вимоги до контролю над його діяльністю і підзвітності, яких не має жоден правоохоронний орган в Україні. З моменту створення НАБУ чітко дотримувалося цих вимог і робитиме це надалі.

"Вважаємо, якщо народним обранцям дійсно небайдужа подальша доля країни, вони спрямують зусилля на якнайшвидше створення незалежного антикорупційного суду і надання Бюро права на автономне прослуховування", – резюмували в НАБУ.

До слова, раніше нардеп Сергій Лещенко заявив, що у випадку схвалення законопроекту, який дозволив би народним депутатам звільняти керівників антикорупційних органів більшістю голосів, Євросоюз може переглянути безвізовий режим з Україною.

У свою чергу нардеп Мустафа Найєм повідомив, що відповідний законопроект зняли з порядку денного Верховної Ради.