Як повідомляє телеканал CNN, під час свого візиту до Риму Рухані зустрівся з прем'єр-міністром Італії Маттео Ренці, а також із Папою Римським Франциском.

Зокрема, під час переговорів Рухані з Ренці делегаціям не подавали вина, адже алкоголь в Ірані суворо заборонений. А під час відвідин всесвітньо відомих Капітолійських музеїв дирекція прикрила оголені статуї фанерними панелями, що викликало хвилю обурення всередині країни, а також в Інтернеті — у Twitter набуває популярності спеціально створений хештег #statuenude, який користувачі додають до фотографій античних скульптур. У прес-службі музеїв таке рішення пояснили "дзвінком з офісу прем'єр-міністра".

Водночас, як зазначає телеканал, у вівторок у ході переговорів між іранською делегацією, до якої входять бізнесмени, і представниками італійських компаній, були підписані угоди на суму майже в 17 мільярдів доларів.

Загалом європейське турне глави Ірану триватиме п'ять днів. Мета цього турне — відновити зв'язки із Заходом після зняття з Ірану міжнародних санкцій.

Читайте також: У світі змінився баланс сил: світові ЗМІ про зняття санкцій з Ірану