Про це він заявив на прес-конференції у ніч на п'ятницю, 15 травня, за київським часом.

Зі слів Цукерберга, він особисто переглянув ряд дописів українських користувачів соцмережі, через які користувачі були заблоковані на кількаденний термін. За його словами, дійсно, було кілька дописів, які адміністрація вирішила видалити за порушення правил, що забороняють використання "мови ненависті" проти іншої національності.

На жаль, є кілька дописів, які порушили це правило. Люди поскаржились, і ми, переглянувши ці дописи, визначили, що деякі з цих дописів містили образливу лексику щодо деяких росіян, і ми їх зняли,
— пояснив Цукерберг.

Водночас він наголосив, що український сегмент мережі не модерується у Москві.

Звучали також запитання, чи дописи, зроблені українцями, модеруються росіянами в час, коли між Україною та Росією триває конфлікт. Це не відповідає дійсності — у нас немає такого російського офісу. Тому кожен, хто думає, що модерація відбувається з російського офісу анти-українськими модераторами, помиляється,
— запевнив Цукерберг.

Після цього глава Facebook відповів і на запитання президента України Порошенка щодо можливості відкриття представництва компанії в Україні. За його словами, таку можливість можуть розглянути, але пояснив, що доцільність лежить у площині розвитку компанії.

Нагадаємо, раніше українці спробували донести до засновника мережі Facebook Марка Цукерберга необхідність відкриття офісу в Україні.

Президент України Петро Порошенко також звернувся до засновника Facebook Марка Цукерберга, щоб він посприяв створенню в Україні офісу соціальної мережі.