У постанові ЦВК йдеться, що бездіяльність ТВК Маріуполя де-факто призвела до зриву місцевих виборів у цьому місті, пише "Укрінформ".

У ЦВК зазначають, що зобов’язали членів ТВК Маріуполя прийняти виборчі бюлетені і передати їх відповідним районним виборчим комісіям. Однак ТВК натомість замовила повторний друк виборчих бюлетенів для голосування.

ЦВК також зазначила, що невиконання Маріупольською міською виборчою комісією обов’язкових приписів закону та постанови Центрвиборчкому свідчить про порушення нею і її членами вимог Конституції України і законодавства про вибори та можливу наявність у діях членів цієї комісії ознак перешкоджання реалізації виборчих прав громадян, перешкоджання діяльності інших суб’єктів виборчого процесу та складу злочину, передбаченого статтею 157 Кримінального кодексу України.

Відтак, ЦВК встановила факт протиправної бездіяльності Маріупольської міської виборчої комісії.

Нагадаємо, жодна дільниця в Маріуполі 25 жовтня не відкрилася, оскільки бюлетені продовжують лежати на складах друкарні. Уночі членам ТВК надійшли СМС-повідомлення з погрозами: нібито їм загрожує кримінальна відповідальність, якщо ті не видадуть бюлетені.

Читайте також: Вибори-2015: Все, що треба знати