Вибухи в Туапсе

Влада Красндарського краю підтвердила атаку: кажуть відпрацювали по невідомому дрону. Водочас переконують, що ні пошкоджень, ні потерпілих – немає. 24 Канал зібрав дані, що відомо про не тиху ніч для росіян.

Дивіться також Потужні вибухи у російській Тулі: у частині міста зникло світло

"На березі пошкоджень і порушень об'єктів інфраструктури, будівель і споруд немає. Постраждалих немає. Скарг від населення не надходило", – йдеться у повідомленні адміністрації.

Місцеві жителі у телеграмі пишуть, що вночі над містом з боку моря було чути кілька гучних вибухів.

Жителі Тули залишились без світла

Як наслідок, у Тулі після вибухів понад 5 тисяч людей залишилось без електрики. Водночас влада міста наполягала, що відключення світла ніяк не пов'язане зі звуками вибухів, і вони збіглися з аварією випадковим чином.


Жителі Тули залишились без світла унаслідок "бавовни" / Фото з телеграм-каналів

Що сталось в Курську

Російські телеграм-канали повідомили, що в Курській області знищено два безпілотники. Один із них при падінні пошкодив вишку стільникового зв'язку

Зазначають, що дрони помітили напередодні близько 12:30 у Рильському районі біля автомобільного пункту пропуску "Крупець". Російські військові нібито ліквідували їх за допомогою протидронової рушниці.

"Серйозних ушкоджень не було. Реставраційні роботи вже завершено. Ніхто не постраждав", – додають пропагандисти.

В Криму кажуть, що збили ще два дрона

Російські окупанти заявили, що нібито збили безпілотники, які намагалися атакувати Крим і Краснодарський край уночі 22 вересня. Зокрема, російськ міноборони звинуватили в атаці Україну.

"Вночі припинили спробу київського режиму здійснити терористичну атаку із застосуванням БПЛА літакового типу по об'єктах на території Росії", – ідеться у повідомленні.

Зазначають, що ППО нібито знищила два "українські безпілотники" над акваторією Чорного моря поблизу південно-східного узбережжя Криму і в Туапсинському районі Краснодарського краю.

Росіянам тепер часто не спиться

  • На території країни-агресора останнім часом все частіше трапляються різні пожежі, вибухи та інші надзвичайні події. Влада в російських регіонах не рідко скаржиться на нібито "атаки безпілотників".
  • Лише вчора, 21 вересня, у Тулі Росії пролунали потужні вибухи, частина міста залишилася без світла.