У своєму блозі Тука зізнався, що раніше і сам вважав, що "не можна торгувати з окупантами". Однак він змінив свою думку за два тижні роботи на посаді керівника Луганщини.

Голова ОДА нагадує про існування Луганської ТЕС у Щасті, яка забезпечує електроенергією всю (!) Луганську область. Тука додав також, що станція працює на вугіллі, яке видобувають на окупованій території.

Що пропонують прихильники "блокади"? Знищити населення всієї Луганської області, відключивши станцію?
— ставить він риторичне запитання.

Ще один приклад Туки — насосна станція в Попаснянському районі, яка забезпечує водою велику частину окупованій території.

Навантаження на бюджет — близько 350 млн грн на рік. Багато. Дуже багато! І що? Ви пропонуєте залишити мирних людей (нехай навіть і "ватників" у своїй більшості) без води??? А ви розумієте, що це — найкоротший шлях до епідемії? А ви розумієте, що ця епідемія неминуче перекинеться на нашу територію? А ви розумієте, що терористи, "у відповідь", запросто можуть знеструмити всю область?
— пише він.

За словами Туки, розвиток альтернативних джерел енергії у такому випадку може забрати дуже багато часу. При цьому він нагадує про збільшення населення підконтрольної Україні Луганщини через переселенців.

Чи маємо ми право кинути цих людей? У мене не викликають співчуття ті, хто бігав з триколорами, ті, хто організовував "референдум". Але! Я бачу їхніх дітей! І за цих маленьких людей, за майбутнє України ми зобов'язані боротися! І я буду боротися!
— підсумував він.

Читайте також: Здадуть — не здадуть: пристрасті навколо Широкиного очима маріупольців