Про це повідомляє прес-служба ВР.

Сімдесят років тому, 28 жовтня 1944 року, закінчилася Східно-Карпатська операція, що тривала більше двох місяців. Її результатом стало звільнення найзахіднішої частини нашої держави – Закарпаття. В ході цієї операції з нашого боку загинуло понад 20 тисяч чоловік. Сьогодні ми згадуємо про подвиг патріотів, які поклали свої життя, аби ми могли жити у світі без війни. Вічна їм пам’ять!
— наголосив Турчинов

"Нині точиться багато спекуляцій навколо слова "фашизм", але справжній фашизм – це неповага до людського життя. Фашизм – це коли життя та доля особистості не важать нічого, коли людина не захищена від свавілля власної держави, коли внутрішні проблеми приховуються за зовнішньою агресією, коли ЗМІ зомбують, а правда спотворюється. Під ці ознаки повністю підпадає режим Путіна, що оголосив нам війну. Ще не оприлюднено офіційних результатів виборів, які пройшли в Україні позавчора, але з упевненістю можу сказати: люди проголосували проти фашизму, проти сил, які фінансували тероризм та сепаратизм на Сході, проти тих, хто роздмухує ворожнечу та етнічну нетерпимість. Люди проголосували за сильну, демократичну, європейську Україну", — додав він.

"Сімдесят років тому ми вже звільнили Україну від фашистських загарбників. Переконаний, звільнимо і зараз!" — резюмував голова ВР.

До слова, спікер Верховної Ради України Олександр Турчинов вважає, що згідно з попередніми результатами голосування, є підстави сподіватися на створення у новому парламенті конституційної більшості.