Турецький військовий навчальний літак розбився у центральній провінції Кайсері 4 червня. Міністерство оборони повідомило, що загинули двоє солдатів.

Дивіться також В Японії винищувачі-невидимки здійснили аварійну посадку на цивільному летовищі

Загинули пілоти

Тренувальний літак SF-260 D злетів з авіабази в Кайсері з двома пілотами на борту для тренувань. Після цього він розбився з невідомої причини.

На місце катастрофи були направлені бригади екстреної допомоги. Вони встановили, що обидва пілоти загинули в результаті катастрофи.

У США розбився новий військовий літак F-35

  • У США розбився військовий літак. Сталось це за межами аеродрому в Альбукерке International Sunport штату Нью-Мексико у вівторок, 28 травня.
  • На борту літака був лише один пілот. На момент аварії він був при свідомості. Зазначають, що його доставили до лікарні з серйозними травмами.
  • Видання з посиланням на американського чиновника пише, що літак був новим F-35, який належить Корпусу морської піхоти США. Катастрофа сталась під час того, як літак F-35 перевозили з заводу компанії Lockheed для передачі в експлуатацію. Керував літаком пілот Агентства з управління оборонними контрактами.