Рятувальники провели ретельну операцію з порятунку. Наразі матір та сина вже передали медичним бригадам.

Зверніть увагу Землетруси у Туреччині й Сирії – понад 21 000 жертв, рятувальна операція триває: хронологія

На щастя, життю Олени та її сина нічого не загрожує. Їхній стан оцінюють як задовільний. Водночас жодних деталей не розкривають.

Акгьоль народилася в Україні. Наразі мешкає у Туреччині.

Українські рятувальники працюють у Туреччині

Багато країн світу допомагають ліквідовувати наслідки моторошних землетрусів, які сколихнули Туреччину у лютому. Українські рятувальники також прибули в Туреччину й допомагають розбирати завали.

Наші герої працюють у провінції Хатай. Там розгорнули наметове містечко.

Окрім того, Україна надішле Туреччині гуманітарну допомогу. Відповідний указ вже підписав президент Володимир Зеленський.

Український лідер висловив співчуття рідним загиблих й наголосив, що наша держава готова надати усю необхідну допомогу, аби ліквідувати наслідки стихії у Туреччині.

Україна вже вивезла 12 українців з зони лиха

Василь Боднар – посол України в Туреччині – повідомив, що станом на 10 лютого з зони лиха вже вдалося вивезти 10 українців. Тоді посол повідомив: під завалами можуть перебувати ще 5 українців. Боднар наголосив, що це – дуже попередня інформація. Наразі невідомо, чи у цих даних були враховані Олена та її син.

Є інформація, що до п'яти громадян України можуть перебувати під завалами. Але я думаю, що це дуже попередня інформація. І ми будемо знати це пізніше, коли перевірять місця проживання українців,
– підкреслив Боднар.

Розбір завалів триває. На щастя, ще знаходять живих людей. Надія на порятунок залишається.