Отже, туристи посиділи у ресторані на 80 євро, але вирішили не розраховуватися за наїдки. І цей випадок миттєво набув розголосу у соцмережах. Причому як Албанії, так і Італії.

Читайте також Двоє американських туристів заночували на Ейфелевій вежі: були напідпитку

Подякували, але не заплатили

Цікаво, що втечу туристів зафіксувала камера спостереження. Не менш приголомшений сам власник закладу. Журналістам він розповів, що гості подякували за хорошу їжу. Попри це, вони вирішили просто втекти.

Як ви вже зрозуміли, на цьому історія не закінчилася. Про ганебну поведінку туристів дізналася прем'єр-міністр Італії Джорджія Мелоні. Вона, власне, перебувала в Албанії, де мала зустріч зі своїм колегою Еді Рамою. Очільниця уряду доручила, щоб італійське посольство відшкодувало закладу суму, на яку почастувалися туристи.

Еді Рама в інтерв'ю розповів про реакцію Мелоні. За його словами, щойно вона дізналася про цей випадок, звернулася до посольства, щоб там "заплатили за цих недоумків", адже "Італія не може так зганьбитися".

Момент втечі туристів потрапив на камеру: дивіться відео

Посольство Італії в Тирані відзвітувало, що рахунок оплатило. Тож, інцидент вдалося залагодити.

Тим часом не минулося без курйозного інциденту в самій Італії. Там туристка вирішила набрати води у знаменитому фонтані Треві, що у Римі.

Хотіла набрати пляшку води

  • На відео, викладене у мережу, можна побачити, як вона перебирається через низку каменів. Робить жінка це для того, щоб дістатися до центру культової пам'ятки.
  • Охоронець, коли побачив злісну порушницю, використав свисток, щоб зупинити її. Він поспілкувався з жінкою та відвів її вбік. Цікаво, що туристка не зрозуміла, що ж вона зробила не так. Ба більше, намагалася довести охоронцеві свою правоту.
  • Звернімо увагу, що 28 липня турист скупався у фонтані Треві. Як пишуть журналісти, очевидці плескали та вболівали за злісного порушника.