Про це повідомила віцепрезидентка компанії Шинейд Максвіні. Вона зауважила, що у твітері останнім часом надто багато контенту, який або вводить в оману читачів, або є відвертим фейком.

Найважливіше Росія напала на Україну: хронологія основних подій 3 тижня війни

У Twitter взялися видаляти брехливі дописи про війну в Україні

"Ми спостерігаємо серйозне збільшення обсягу медійного контенту, який вводить в оману або містить неточну інформацію, враховуючи старі відео про минулі конфлікти, які поширюють так, наче ці події відбуваються в Україні", – розповіла віцепрезидентка Twitter Шинейд Максвіні

Реагуючи на це, Twitter вирішив:

  • Видалити чи позначити понад 61 тисячу унікальних твітів, опублікованих після 28 лютого, які брехали про війну в Україні.
  • Заблокувати 75 тисяч облікових записів, які поширювали такого штибу твіти.
  • Заборонити поширювати та прибрати з рекомендацій твіти (понад 50 тисяч) із контентом, який вводить в оману щодо ситуації в Україні.

Нищівна війна проти України триває, тож ми будемо продовжувати застосовувати такий підхід задля зменшення шкоди та доступу читачів до надійної інформації,
– підсумувала зазначила Максвіні.

До слова, Twitter також вирішив маркувати деякі акаунти державних ЗМІ України та Білорусі. Російські відповідні облікові записи маркують вже давно.

Як росіяни вбивають цивільних: історії постраждалих людей – у відео