Міжнародний безкоштовний сервіс мікроблогінгу, що дає змогу публічно обмінюватись короткими повідомленнями в просторах інтернету. Унікальність сервісу саме в довжині записів – обсяг одного повідомлення у блозі не перевищує 140 символів.

Соціальна мережа Twitter була заснована 2006 року колективом співробітників компанії Odeo на чолі з Джеком Дорсі, Еваном Вільямсом та Бізом Стоуном.

Незабаром після відкриття до сайту була додана можливість відправлення приватних повідомлень, а також був розроблений інтерфейс програмування додатків, що дозволив інтегрувати Twitter з іншими сайтами та програмами. Швидкий перепост та оновлення матеріалів з ​​Twitter підтримували багато новинних сайтів та блогів.

Читайте також: Сьогодні день народження "Катюші"

На початках основним задумом проекту, була можливість публічно та коротко відповісти на єдине питання: "Що ти зараз робиш?". Сьогодні ж Twitter використовується для передачі новин як особистого, так і громадського значення.

Станом на 2014 рік в Twitter зареєстровано понад 500 мільйонів користувачів зі всього світу. Соціальна мережа оцінюється як один з 10 найбільш відвідуваних веб-сайтів світового рівня. Крім того Twitter вважається одним із швидкозростаючих сайтів – популярність сервісу щороку зростає в середньому на 1382%.