Таку заяву зробив народний нардеп від БПП Сергій Березенко у ефірі 24 Каналу.

Як підкреслив політик, всередині партії йде широка дискусія щодо того, хто б міг змінити на посаді очільника політсили Віталія Кличка.

Як би я будував позицію щодо політичної сили, якщо ми беремо на себе відповідальність, то закон не забороняє прем'єр-міністру очолювати політичну силу та своїми успіхами вести цю політичну силу до наступних парламентських виборів, оскільки наслідком парламентських виборів буде формування коаліції і чергове прем'єрство. Це буде великий іспит і успіхам, і тому, як ти ведеш за собою державу, і як тобі довіряє суспільство,
– наголосив нардеп.

Зауважимо, що він не дав чіткої відповіді на питання, чи зможе Гройсман очолити партію, однак зауважив, що у Порошенка пам’ятають, що той займає прем’єрську посаду.

"Ми проводимо перемовини, безумовно, з усіма нашими найсильнішими політиками, в тому числі з Володимиром Гройсманом. Зміна керівництва партії відбудеться найближчим часом", – додав парламентар.

Крім того Березенко пояснив, що законодавство дозволяє прем'єр-міністру зайняти найвищу посаду в політичній силі, тоді як нинішній голова партії Віталій Кличко не може займати цю посаду, оскільки є очільником Київської міської державної адміністрації.

Як відомо, Кличко очолив БПП у 2015 році, однак весною 2016-го мер Києва написав заяву про складення таких повноважень.

Читайте також: Гринів залишив посаду керівника фракції "Блоку Петра Порошенка"